Forumul Depanatorilor

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

pe forum pot downloda scheme doar abonatii revistei SERVICE TV sau abonatii la DVD-uri : http://forum.microprocesoare.ro/index.php?topic=3148.0

Pages: [1]   Go Down

Author Topic: iarasi teapa de la MIVAROM  (Read 1492 times)

Paul Ciuca

• depanator sef
    • Email
iarasi teapa de la MIVAROM
« on: March 10, 2011, 09:16:04 PM »

Va salut .. gandeam ca dupa acele sesizari ale celorlanti patiti ca mine NESIMTITI dela MIVARON isi vor schimba corectitudinea fata de clienti dar m-am inselat.Printre mai multe articole cumparate dela ei am luat si 22 2sc 5388 in primul rind mi-au trimis cu unul in minus iar cel mai grav este faptul ca numai 3 au fost bune rez. B E  la acestea era 40-60 ohmi .Am incercat sa iau leg. cu iei dar nu te mai baga in seama.Fratilor luati cu seama si nu mai faceti gresala ca noi cei care ne-am ars deja ACEIA SUNT NiSTE NENOROCITI si nu mai merita increderea clientilor.Ce a ce se intimpla la ei se face premeditat .Aveti grija........

Tavi

• Global Moderator
  • profesionist
    • Email
Re: iarasi teapa de la MIVAROM
« Reply #1 on: March 10, 2011, 10:43:19 PM »

apoi eu nu inteleg de ce va mirati
daca vreti 2SC5388 cu 7.5 lei insemna ca acceptati de la bun inceput ca sunt false
eu nici macar en-gros nu le pot lua de dincolo la pretul acesta pe cele ok
Mivarom , ne-Mivarom ... cine vrea preturi foarte mici , primeste produse de o calitate corespunzatoare pretului

attilaes

• VIP-AR
  • profesionist
    • Email
Re: iarasi teapa de la MIVAROM
« Reply #2 on: March 11, 2011, 04:23:58 PM »

atentie!daca va trebuie si mai ieftin este la tehnoelectric,doar 3lei si 50 bani!scrie pe el bu 808dfi si este perfect compatibil cu bu 508df cu rezistenta!
electron-service oradea
0359190152
0721538541 (cu suprataxa 1/min)
0740496489
service autorizat
buntz,westwood,allview,samsung,toshiba,telefunken,daewoo,grundig
nordmende,lg,sharp,waltham,akai,aeg,clatronic,funai,neo,etc
Pages: [1]   Go Up